Про Нашу Школу


Ми не можемо контролювати швидкість, з якою носій англійської мови говорить по телебаченню, у фільмах, в магазинах або на вулицях. Ця швидкість може викликати непорозуміння та проблеми з комунікацією для тих, хто не є носієм мови.

Для того, щоб студенти могли швидко та добре вивчити англійську мову, вони повинні навчитися розуміти та висловлюватися, коли говорять в звичному темпі.

Привіт, мене звуть Майкл! Ласкаво прошу до English Direct,

English Direct було засновано через необхідність. Необхідність студентів вільно розмовляти англійською мовою.

Я TEFL сертифікований викладач Англійської мови з Америки з університетським дипломом у галузі освіти. Маю великий досвід викладання англійської мови в різних країнах, використовуючи різні методи.

Викладаючи англійську в Дніпрі, у мене було дуже багато студентів, у яких було знання граматики та певного словникового запасу, але вони все ж мали мовний бар'єр, коли доходило до спілкування.

Стало ясно, що настав час для нового альтернативного способу вивчення англійської мови. А точніше, для методу, що ми використовуємо в English Direct.

Я вперше дізнався про цей метод під час викладання в Італії (Римі та Ватикані). Там я став інструктором цього методу і отримав уявлення про те, наскільки корисним буде цей метод у Дніпрі.

Прямий метод (оснований на Callan Method), який ми використовуємо, призначений для  вивчення та вільного володіння англійською мовою на чверть часу менше, необхідного при використанні інших методів. В English Direct підручники оновлені та включають в себе Американську та Британську англійську, вдосконалено пояснення граматики та додано переклад граматики з англійської. Крім того, наші книжки з практичними граматичними завданнями дозволять закріпити пройдений матеріал.

Метод користується популярністю серед студентів і шкіл у всьому світі, тому що він є швидким і ефективним, тому що він живий і приємний, і тому, що уроки передбачають постійну практику слухання і розмови. Створюючи для студентів можливость вивчати англійську мову дуже швидко.

У нашому класі немає аудіо для прослуховування, немає карток або паперів, розданих вчителем. Ми не розподіляємо студентів на групи, щоб робити невеликі діалоги між собою.

Забудьте про нудні уроки з підручника! Наші уроки базуються на здійсненні живої та реальної взаємодії між вчителем та учнем. Завдяки цій взаємодії вдосконаються ваші знання англійської мови.

На заняттях English Direct слова промовляються англійською мовою зі швидкістю від 200 до 240 слів на хвилину. Це означає, що у вас за 1 годину заняття буде більше розмовної практики, порівняно з 2 або 3 годинами вивчення за допомогою інших методів.

З усіх цих причин цей Прямий метод набагато швидше традиційних методів і здатний значно скоротити час, необхідний для вільного вивчення англійської мови!

Я з нетерпінням чекаю зустрічі з вами у своій школі.

Зв'яжіться з нами, щоб запланувати час demo заняття та проходження тесту на визначення вашого рівня.

І пам'ятайте, чим більше ви говорите, тим більше ви вивчаєте!

Очікування від студентів:

1. 80% відвідувань.

2. Прибувати вчасно на заняття.

3. Розмовляти англійською мовою з однокласниками до і після уроку.

4. Активно брати участь у класній роботі (розмові, читанні, диктантах).

5. Тримайте мислення та мовлення англійською під час уроку.

6. Здіснюйте огляд заняття поза класом.

7. Підтримуйте прогрес групи.

8. Показник проходження рівня - мінімум 70% на етапі тестів.


Speak more,
Learn more!

+380975469515


Адреса:
вул. Глінки, 16 Дніпро